Розробка веб-сайтів, розкрутка та хостинг у Львові і по Україні

0984017836
0990086360
bo_lu@ukr.net
bodya_lu12
Розкрутка сайтів

Розкрутка сайту

    Розкрутка сайту перетворить Ваш інтернет ресурс зі звичайного атрибута компанії в ефективний маркетинговий інструмент, що відмінно продає вашу продукцію або послуги.

    Навіть найякісніший і добре зроблений сайт не буде приносити прибутку , якщо на нього не будуть заходити користувачі Інтернету.

Після головне завдання — в найкоротші терміни змусити його працювати! Для того щоб підвищилася відвідуваність сайту необхідно , щоб він займав лідируючі позиції у видачі пошукових систем по запитах , які найбільш точно характеризують специфіку роботи компанії , її продукцію або пропоновані послуги.

Найбільш успішним є знаходження сайту в так званому ТОП-10 видачі пошукових систем , тобто перебування його на першій сторінці результату пошуку за конкурентними запитами . Серед всіх існуючих методів підвищення відвідуваності сайту найбільш значущим і ефективним є пошукова оптимізація і розкрутка сайту.

    Перша частина полягає у роботі всередині сайту. У неї входять виправлення можливих помилок, додавання і зміна контенту, HTML-коду сторінок сайту, перенапралення вказівок і т. д. Так звана внутрішня оптимізація. Наскільки дієвим буде перший крок, залежить тільки від Ваших зусиль і знань у цій області. Потрібно також врахувати, що алгоритми пошуковиків трохи розрізняються і тому оптимізація під Google повинна трохи відрізнятися від оптимізації під Yahoo.

    Друга частина - це розкрутка сайту самостійно. На цьому кроці необхідно вивести ресурс на перші позиції за допомогою груп заходів, що виконуються поза сайту (на інших сайтах, в каталогах статей, форумах, закладках та інших майданчиках), завдання яких наростити необхідну кількість посилань і просунути сайт по цільових запитах, а так само збільшити його авторитетність. Це називається просуванням сайту або зовнішньої оптимізацією.

Підтримка сайту

   Перш, ніж зайнятись підтримкою сайту, необхідно його  . Підтримка сайту полягає в підтримці досягнутих позицій та поліпшенні отриманих результатів. Спостереження за своїми результатами і показниками конкурентів, зміна ключових слів, текстів для посилань, змісту сайту, коректування майданчиків - все це обов'язково потрібно мати на увазі, щоб зберегти зайняті позиції.